Kontakt oss

Besøksadresse
Damsgårdsveien 14
5058 Bergen

Postadresse
Postboks 990 Sentrum
5808 Bergen

Resepsjon
55 60 67 00

Vakttelefon
55 60 67 77

Kontakt oss

For å sende inn dette skjemaet, må du godta vår personvernerklæring(Påkrevd)

Ønsker du å komme i kontakt med vår driftsavdeling?

Filter

Velg filter
Reset
Tine Wergeland Johannessen

Markedsansvarlig

Marineholmen & Solheimsviken

Tine W. Johannessen

tine.johannessen@gcrieber.com

Send e-post

400 46 612

Avdelingsleder, forvaltning

Marineholmen

Kenneth Risøy Lekva

kenneth.lekva@gcrieber.com

Send e-post

975 51 200

Bilde av lærling, Sebastian

Lærling

Solheimsviken

Sebastian Weneche Baustad

sebastian.weneche.baustad@gcrieber.com

Send e-post

948 03 722

Driftsleder

Solheimsviken, V-bygget

Synnøve Johanne Solsvik

synnove.solsvik@gcrieber.com

Send e-post

901 08 975

Sondre Dingsør-Totland

Teknisk Forvalter

Sondre Dingsør – Totland

sondre.dingsor-totland@gcrieber.com

Send e-post

941 55 025

Markedsansvarlig

Båthavn, parkering, Bontelabo og Skuteviksboder

Ivar Nygaard

ivar.nygaard@gcrieber.com

Send e-post

915 58 778

Peter

Driftsansvarlig

Solheimsviken

Peter Solberg Størkson

peter.solberg.storkson@gcrieber.com

Send e-post

480 02 359

Portrettbilde av Ina Solveig Gaasø Huxtable

Område- og Merkevareutvikler

Ina Solveig Gaasø Huxtable

ina.huxtable@gcrieber.com

Send e-post

984 62 382

keyboard_arrow_up